пʼятниця, 16 червня 2023 р.

Година цікавих повідомлень « Віночок українських казок»


 
На землю прийшло щедре і тепле літечко. У степу розцвіло безліч квітів. Діти
  дочекалися свого  відпочинку. 


Тому бібліотека-філія №12 запросила своїх давніх друзів з пришкільного табору «Світлячок»  ЗОШ №20  поринути на годинку в «літню казку».  

Адже казки  дитинства,
   вчать бути добрішими і кращими. Бібліотекар Т. Бойко створила чарівну  атмосферу, де були представлені казки, як у вигляді книжок та журналів, так і  ілюстрацій на полотні  до відомих українських творів: «Вовк і семеро козенят», «Рукавичка», «Ріпка», « Котик і півник». 


Була можливість у  таборят також перевірити свої знання через вікторину «Навздогін за героєм» з  методичних розробок Центральної бібліотеки ПМТГ. Далі ми запропонували дітлахам «розіграти» казку в особах  - «Ріпку», та пограти у гру «Сова» і «музичний стільчик» . Малеча  активно нас у цьому підтримала, адже літні канікули –це завжди чудово і весело.


На згадку про  дружбу  таборята подарували нам листівку про улюблених казкових  героїв  та слова вдячності бібліотеці.Захід пройшов весело та корисно. Всі з гарним та піднесеним настроєм  сфотографувалися на згадку, адже казки будуть  супроводжувати дітей  і надалі усе життя. 


Бажаємо всім гарного і змістовного літнього відпочинку. Запрошуємо на дозвілля до нашої бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар