Про нас

Центральна бібліотека Полтавської міської територіальної громади

Бібліотека-філія № 12

Адреса: м. Полтава, пров., Ломаний, 16
Графік роботи: вт.- нед., - 9:00-17:00, понеділок - вихідний
останній день місяця - санітарний день
тел. 60-16-58

До ваших послуг:

  • широкий вибір літератури і періодичних видань
  • безкоштовний доступ до мережі Internet
  • в бібліотеці діє зона Wi-Fi
  • послуги ксерокопіювання
  • різноманітні масові заходи
  • книжкові виставки та виставки творчих робіт
Ласкаво просимо відвідати нашу бібліотеку!
Ми гарантуємо надання якісних послуг та цікаве дозвілля! 





Наша історія

       Історія є у кожного. Є вона і у нашої бібліотеки.
      ...Коли спускатися кам'яницею на Поділ, дорогою, що веде із старого центра міста, то зліва, на пагорбі, стоїть красивий будинок з еркерами. Він побудований ще одразу після війни, а весь перший поверх було віддано для дитячої бібліотеки №4 (так нас тоді називали). Кількість книжок у фонді була невеликою - всього 3950 примірників. Це був початок нашої історії.
       Потім книгозбірня знаходилася вже в іншому будинку, за адресою вул.Жовтнева, 1. А ще за п'ять років для нашої бібліотеки побудували спеціальне преміщення: велике, світле, з величезними вітринними вікнами. Більше трьохсот квадратних метрів тепер займає бібліотека для дітей уже №12. За шістдесят три роки існування змінилося багато чого в бібліотеці. Наш фонд налічує зараз 52 375 примірників, ми обслуговуємо різні верстви населення: і зовсім маленьких, і школярів, і, навіть, дорослих читачів, що знайдуть у нас для себе цікаву літературу.

      Працівники бібліотеки прикладають чимало зусиль, щоб нашим користувачам було затишно в бібліотеці. У вестибюлі стіни оформлені шпалерами, де зображені герої мультиків, розміщена інформація для читачів про заходи, що проводить наша бібліотека.


       В читальному залі є куточок для малюків-дошкільнят з іграми, альбомами для малювання, олівцями.
       Барвисті виставки у читальному залі, присвячені різній тематиці, а ми намагаємося виставляти дійсно цікаві книжки. Користується незмінним попитом і виставка старовинних світлин "Полтава. Неповторний шарм старого міста". Цікаво ж зазирнути в далеке минуле!

       Широкі двері ведуть із читального залу на абонемент. Рівненькими рядами стоять книжки на полицях. По обидва боки від дверей є гарно оформлені куточки: "Куточок маленького українця" і "Казки живуть вічно". Останній, до речі, оформлений м'якими іграшками - героями улюблених дитячих казок.


       Столики і стільці запрошують присісти біля них і подивитися яскраві і цікаві журнали для малечі. На абонементі завжди підберуть цікаву і потрібну літературу, порекомендують щось новеньке. Постійно діюча виставка нових книг стане справжнім компасом в літературному морі.
       Школярі найближчих шкіл з задоволенням відвідують бібліотечні заходи, часто приймають у них участь. Наш філіал тісно співпрацює з шкільними бібліотеками та вчителями, спільно проводить заходи. Під час найдовших, літніх канікул, часті і численні гості бібліотеки - це пришкільні літні табори. Уже стало доброю традицією - табір першу екскурсію проводить в нашій бібліотеці.
      
      Бібліотекарі - це люди, що по-справжньому люблять свою справу, присвятили цій професії усе життя. Ми віримо, що хороша КНИГА завжди буде потрібна нашим дітям, як потрібен кожному справжній ДРУГ.