У вересні є чудове свято, яке подобається усім дорослим і малим- день народження смайлика. Саме 19 вересня професор Університету Скотт Фалман у 1982 році створив перший смайл і запропонував графічно передавати усміхнене обличчя за допомогою трьох символів: двокрапка, дефіс, дужка. Це нововведення отримало просту назву "смайл" (з англ. "посмішка"). Його постійно застосовують в комп'ютерній сфері — особливо в Інтернеті і соціальних мережах. З появою першого смайлика електронна лексика значно поповнилася. Три елементарні символи дозволили мільйонам людей виражати свої емоції без слів.
Тому 18 вересня наша бібліотека філія №12 запропонувала свої
м користувачам створити свого смайлика, а бібліотекар Тетяна Бойко розповіла про розділи цікавого дитячого журналу «Смайл», який ми отримуємо уже на протязі тривалого часу.
Діти весело взялися до роботи , не стримуючи свої емоці і фантазію . У кожного з'явився свій індивідуальний смайл, який вони забажали подарувати своїм близьким та рідним. В різних країнах місцева культура, алфавіт вплинули на виникнення і зовнішній вигляд смайликів. Наприклад, у Східній Азії смайлики, які тут називаються каомодзі, дуже схожі на персонажів з аніме. У східних алфавітах є символи, схожі на усміхнене личко, які так само використовуються користувачами Інтернету в різних країнах світу.
Звичайно, живе спілкування завжди краще, але буває так, що людина далеко від нас, і тоді на допомогу приходить Інтернет, смс-повідомлення, і смайлики серед набору літер нагадують нам про реальні усмішки рідних і близьких нам людей!
Найпоширеніші
смайлики:
:-) або :) посмішка, щастя
:-( або :( сум, депресія, не весело
;-) або ;) підморгування
:-D сміх, реготання
:-P показувати язика
:-* поцілунок
:-[ зашарівся, почервонів
:’( плач
8-) або B-) крутий
>:O або >:( розлючений
:-O або =-O здивування,
О_О подив (округлені очі)
о_О переляк (посмикування віком)
:-X стулені губи, обіцянка мовчати
:-| без емоцій, не розумію, чекаю
%) голова йде обертом
:-! нудота, відраза
:-@ кричати в гніві, розгніваний
@}->-- троянда
Це жартівливе свято було запроваджене також для покращення психологічного стану людини!!!
Використовуємо,
підтримуємо, посміхаємося!!!
Немає коментарів:
Дописати коментар