четвер, 27 лютого 2025 р.

Інформ-хвилинка « Квіткова рукотворна фантазія» (День флориста)

 

 У світі щодня відзначається багато незвичайних свят. В основному це свята, придумані людьми, які намагаються поглянути на життя з нестандартної точки зору, привнести більше свіжості й натхнення в повсякденну рутину або просто повеселитися. Тому сьогодні бібліотека-філія №12 запросила на  День флориста школярів ГПД ЗОШ №20 долучитися до веселого й барвистого свята  в переддень Весни.

      Бібліотекар розповіла дітлахам про професію флориста. Адже флорист – це більше, ніж просто продавець букетів. Це фахівець, який добре розуміється на колористиці, знає особливості кожної рослини, знає символьні значення кожної квітки, чітко розуміє правила, за якими створюється структура і форма букета, а також володіє навичками декорування з різного матеріалу, почуттям стилю та має творчий підхід до  своєї улюбленої справи. 

Також ми підготували тем-поличку "Зелений розмай», де були представлені цікаві яскраві книги про квіти та рослини. А далі ми запропонували школярам створити власну флористичну композицію. Вони активно долучилися до спільної творчості, в результаті якої, з’явилася яскрава велика весняна аплікація. Отже плідно  та з  користю проведений  час стає справжньою   арттерапією для наших малят.

Можливо, сьогоднішня інформ-хвилинка допоможе школярикам в майбутньому  обрати  професію флориста.

Немає коментарів:

Дописати коментар